Wypracowaliśmy 94 projekty!

Kontakt

CAO w trybie online

Piątek, 20 marca, 2020

Dąbrowskie NGO i aktywiści z Dąbrowy Górniczej - mamy dla Was wszystkich ważną informację. W związku z epidemią koronawirusa SARS-COV-2 w celu wsparcia działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa, a także w trosce o nas wszystkich informujemy, że w dniach od 12 marca 2020 r. do odwołania Wydział Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej / Centrum Aktywności Obywatelskiej w Dąbrowie Górniczej:

- zawiesza wszystkie spotkania konsultacyjne z mieszkańcami − konsultacje społeczne i z organizacjami pozarządowymi, - zawiesza wydawanie Karty seniora, - rekomenduje rezygnację ze spotkań z udziałem grup narażonych na zarażenie koronawirusem (m.in. seniorów, osób z chorobami cywilizacyjnymi), - odwołuje wszystkie rezerwacje sal na spotkania organizowane przez organizacje i nie przyjmuje nowych terminów rezerwacji aż do odwołania, - odwołuje możliwość korzystania przez organizacje i mieszkańców ze stanowisk do pracy biurowej.

 

Jednocześnie podtrzymujemy możliwość korzystania z przestrzeni biurowej w siedzibach zajmowanych przez ngo w Centrum Aktywności Obywatelskiej - prosimy Was jednak o rozwagę i rozsądek i zalecamy przejście w tryb home office.

 

Kontakt z pracownikami jest możliwy w godzinach pracy poszczególnych poprzez e-mail oraz telefonicznie - W sprawach związanych z działalnością podmiotów społecznych, wnioskami dotacyjnymi oraz zakładaniem stowarzyszeń i fundacji prosimy o kontakt pod numerem telefonu 668 573 952 bądź mailem cao@dg.pl. Kontakt telefoniczny w sprawach związanych z aktywnością obywatelską (w tym konsultacje społeczne, proces DBP 2.0 oraz budżet obywatelski) tel. 518 270 597.

 

Pracownicy Centrum Aktywności Obywatelskiej są do Państwa dyspozycji w godzinach:

- poniedziałek - piątek 8.00-16.00.

 

Obecnie kluczowe znaczenie mają szeroko zakrojone działania profilaktyczne, przestrzeganie wydawanych zaleceń oraz zachowanie spokoju, dlatego wraz z Marcin Bazylak - Prezydent Dąbrowy Górniczej apelujemy: Nie gromadźmy się, ale dbajmy o siebie nawzajem. Zatroszczmy się o to, by nasi bliscy i sąsiedzi mieli wsparcie. Zachowujmy zdrowy rozsądek i nie zapominajmy o solidarności oraz wzajemnej pomocy.

 

Aktualne informacje związane z koronawirusem dostępne są TUTAJ.

 

Wydział Organizacji Pozarządowych i Aktywności Obywatelskiej

Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej

Centrum Aktywności Obywatelskiej

ul. Sienkiewicza 6a

 

Zespół ds. Budżetu Partycypacyjnego

Główny Specjalista - Agnieszka Sienkiewicz-Ćwik

Inspektor - Agata Flak - Ocieczek

Pomoc administracyjna - Jakub Leszczyński

 

e-mail: twojadabrowa@dabrowa-gornicza.pl

Facebook: Fanpage DBP

Tel.: 518 270 597

 

Redakcja strony:

Kaja Jagodzińska

mail: kjagodzinska@dabrowa-gornicza.pl

Ładowanie...